Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця настінна пряма для книг
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм, ПУР поклейка кромки
Розміри полиці (Ш/В/Г):
Ш 914/В 166/Г 166 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Полиця упакована в 1 пачку:
| 1010x242x65 мм | 5.3 кг |
Вага: 5.3 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
🔴білий
🔴венге
🔴дуб сонома
🔴бетон





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanro |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 165 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 913 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб сонома, Бежевий, Білий, Сірий |
| Ширина | 165 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Продавці | Sanro |
- Ціна: 479 ₴

