Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм, ПУР поклейка кромки, ПУР поклейка кромки
Розміри тумби (Ш/В/Г) :
Ш 1358/ В 220/ Г 220мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Полиця упакована в 2 пачки:
| 1430х245х40 мм | 6 кг |
| 290х285х50 мм | 2 кг |
Вага: 8 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
🔴Білий
🔴аппалачі
🔴бетон стайл
🔴бетон темний
🔴гранж пісочний
🔴кверкус
🔴бетон тефра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanro |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1358 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 220 мм |
| Колір | |
| Колір | бетон темний |
- Ціна: 1 749 ₴



