Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця навісна з прямокутним кріпленням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanro |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Антрацит, Венге |
| Ширина | 600 мм |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Продавці | Sanro |
- Ціна: 1 089 ₴

