Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanro |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 750 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб сонома, Бежевий, Білий, Сірий |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продавці | Sanro |
- Ціна: 1 369 ₴



