Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навісна поличка для книг
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм, ПУР поклейка кромки
Розміри полиці (Ш/В/Г):
Ш 1048/В 600/Г 180 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Полиця упакована в 1 пачку:
| 900x250x105 мм | 9 кг |
Вага: 9 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
🔴бетон
🔴білий
🔴венге/білий
🔴венге
🔴антрацит/білий
🔴антрацит
🔴білий/антрацит
🔴білий/дуб сонома
🔴дуб сонома/білий
🔴дуб сонома
🔴бетон/білий










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanro |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1048 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб сонома, Бежевий, Білий, Сірий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Продавці | Sanro |
| Колір | Дуб сонома + білий |
- Ціна: 879 ₴



